• Infolinka (10-22h)+420 799 55 67 88
  • Texi Tronic 3 Neo Premium EX

  Texi Tronic 3 Neo Premium EX

  1-jehlový šicí stroj s vázaným stehem a AC servo motorem s ovládáním v hlavě stroje, nastavení pozice jehly - kompletní šicí stroj. Odstřih nitě.

  • Výrobce: Texi
  • Záruka: 2 roky
  • Dostupnost: Není skladem
  • Cena bez DPH: 12 292 Kč
  • 14 874 Kč  TEXI TRONIC 3 NEO je jednojehlový průmyslový šicí stroj s vázaným stehem se spodním podáváním, automatickým polohováním jehly a ořezem nitě s dotykovým ovládacím panelem. Pozor, tento stroj nemá automatické zapošití, automatický zdvih patky, to mají modely Texi Tronic 6 a Tronic 7.

  TEXI TRONIC 3 NEO je moderní stroj pro šití lehkých a středně těžkých materiálů. Maximální rychlost šití je 5.000 stehů/min, maximální délka stehu až 5 mm, maximální zdvih patky až 13 mm. Ve standardní výbavě má stroj na prošívání nití automatický ořez nitě. Stroj s centrálním mazacím systémem.

  PRŮMYSLOVÝ PROŠÍVACÍ STROJ NEJNOVĚJŠÍ GENERACE
  TEXI TRONIC 3 NEO je energeticky úsporný šicí stroj s AC SERVO motorem, řízením zabudovaným do hlavy a přímým pohonem jehelní tyče. Moderní motor šetří až 70 % energie a zaručuje tichý provoz stroje. Výkonný ventilátor poskytuje optimální chlazení a zajišťuje účinný odvod tepla během dlouhých hodin práce. Moderní dotykový panel umožňuje snadný přístup k parametrům šití. Šicí stroj TEXI TRONIC 3 NEO má také zabudované úsporné LED osvětlení pracovního prostoru.

  Pro tento šicí stroj doporučujeme jehly značky Schmetz jehelní systém 135x5 nebo 135x5 SERV7 se sílou jehly dle šitého materiálu.

   

  Nabídka balení ve variantě TEXI TRONIC 3 NEO PREMIUM EX.

  2 ROKY PRŮMYSLOVÁ ZÁRUKA PREMIUM EX
  Poprvé v historii vám nabízíme plnou záruku po dobu 2 let.

  STAND PREMIUM EX SILVER
  Kovový, stabilní universální stojan s výškovým nastavením. Prášková barva stříbrno-šedá RAL 9006, která odpovídá barvě židlí linie Ergolinia v naší nabídce.

  TABLE TOP TSM PREMIUM EX
  Nejvyšší kvalita desek stolu vyrobené z překližky břízy (30 vrstev), která dokonale tlumící chvění. PREMIUM EX má špičkový laminátový povrch horní desky se strukturou určenou pro textilní průmysl. Je maximálně odolný proti mechanickému poškození, otěrům, olejům atd. Boční hrany jsou chráněny lištami ABS.

   

  Jaké jsou výhody servo motoru s přímým pohonem - servo motor v hlavě?

  Odstraněním řemene a kladky, které jsou běžnou součástí konvenčních šicích strojů, zvýšil systém přímého pohonu Texi stabilitu motoru a dosáhl méně vibraci. Přímý pohon má tak delší životnost, která se promítne do nižších nákladů za údržbu. Motor je také daleko efektivnější a tak budete mít nižší účty za energie. Díky této unikátní technologii, kdy servomotor nemá žádný příkon, když nešijete na proti spojkovým motorům, se cenový rozdíl velmi rychle smazává a tento stroj je do půl roku zaplacen, potom už jen šetříte.

  Užijte si tichý chod a ušetřete energii, která je dražší a dražší.

   

  Co bude v balíku - na paletě?

  Smontovaný, kompletní průmyslový šicí stroj včetně podstavce se zabudovaným servomotorem o výkonu 550W (napájení 230V), stroj je připraven k okamžitému šití.

  Výškově stavitelný podstavec s deskou odolnou proti chemikáliím od německé firmy Kessler o rozměru 106 x 55 x 4 cm (délka x šířka x síla)
  Zásuvka na nářadí
  Stojánek na nitě
  Láhev oleje (u některých modelů není součástí a olej je již ve stroji)
  Nářadí
  Jehly a další potřebné maličkosti

   

  Jak se k Vám stroj dostane?

  1. Osobní odběr
  Zdarma na našich pobočkách v Brně a Praze.

  2. Paletovou přepravou
  Šicí stroj bude zabalen smontovaný na paletě, paletu řidič složí za 1. zamykatelné dveře vašeho objektu.

  3. Doprava naším servisním střediskem
  Účtujeme cestu tam i zpět (podle mapy.cz - nejrychlejší trasa) dle sazebníku dopravy. Získáváte zdarma uvedení šicího stroje do provozu a jeho předvedení.

  4. Určíte svého přepravce
  Dopravu si zajistíte u vašeho přepravce a nahlásíte, komu máme šicí stroj předat.

   

  Srovnání 1jehlových strojů Texi:

  Průmyslové stroje
  Systém podávání spodní

  Napsat recenzi

  Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
      Špatný           Dobrý