• Infolinka (10-22h)+420 799 55 67 88
 • Způsob platby

  Platba při převzetí zboží / dobírka

  Platba při převzetí je nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak za zboží zaplatit. U této služby vám garantujeme dodání do 24 hod, pokud je zboží skladem. Podle způsobu doručení si můžete vybrat mezi platbou v hotovosti nebo platbou platební kartou.

  Dobírkou

  Při přebírání zboží od doručovatele - zboží hradíte v hotovosti nebo platební kartou řidiči dopravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli. Vždy si prosím připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky. Platba na dobírku je však omezena částkou do 50.000,- Kč (1.900 EUR), nad tuto částku je potřeba platbu řešit zálohovou fakturou.

   

  Platební brána ComGate

  Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

  Platba kartou

  Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

  Platba bankovním převodem

  Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

  Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

  Kontakty

  ComGate Payments, a.s.
  Gočárova třída 1754/48b, Hradec Králové
  E-mail: platby-podpora@comgate.cz
  Tel: +420 228 224 267

   

  Platba převodem - klasický převod 2dny

  Po odeslání objednávky vám ihned přijde potvrzovací e-mail, kde najdete číslo účtu, variabilní symbol jako číslo objednávky a odešlete peníze z vaší banky. Po připsání peněz, což je zpravidla druhý den, je zásilka ihned odeslána.